Середа, 20.06.2018, 10:31
  ЕНВК "ДНЗ-ЗНЗ" №9 Енергодарської міської ради Запорізької області
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная Новинки Регистрация Вход
Меню сайту

Наші блоги
Блог вчителя анлійської мови Лисенко М.В.
Блог вчителів початкових класів
Блог вихователів ГПД
Блог психологической службы ЭУВК№9
Блог Скирди О.П. Акварель-ка"
Блог 3-А класу "Затейники-2015"
Блог 3-Б класу "Муравьишки new"
Блог 4-А класу "Лучики"
Блог 4-Б класу "Неугомон"
Блог 1-Б класу "Веселка"
Блог 2-А класу "Дружные ребята"
Блог 2-Б класу "Искорки"
Сайт учителя-логопеда Башаковой Елены Васильевны
Блог Діденко Ю.В. "Территория здоровья"
Блог "Методичне об'єднання для вихователів старших груп"
Блог вчителя фізичної культури Лебідь О.В. "Максимум"
Блог Калугіної Н.В. "Волшебный мир музыки"

Допомога

Навчальні заклади
ЕНВК №1
ЕЗОШ №2
ЕБГ"Гармонія"
ЕЗОШ №4
ЕНВК №5
ЕЗОШ №6
ЕЗОШ №7
ЕБЛ
ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"
ДНЗ №4
ДНЗ №10
ДНЗ №13
ЕМАН
ЦТКС

  Стільки відомостей про свою Батьківщину всього в одній книжці юний читач отримує вперше. Україна — одна з найбільших європейських держав — постає  на її сторінках у всій своїй красі та величі. Дитина має знати про свою країну все, аби ще дужче полюбити її. І про її підсоння, і про величну історію, сповнену втрат і злетів і про творців її величі — видатних людей багатьох поколінь українців, і про її найцінніший здобуток — незнищенні духовні скарби... Знати і пишатися набутим, бути патріотом своєї Вітчизни. Видання щедро ілюстроване й стане окрасою книгозбірні кож­ного свідомого українця.

 Научно-популярное издание для младшего школьного возраста       

У нашого народу є таке повір'я: той. хто зрікся батьківсько­го звичаю, карається ганьбою та забуттям. Сьогодні, в епоху роз­будови національної держави, украй важливо відновити істо­ричну пам'ять, повернути українців до тих святих начал, що є наріжним каменем національної свідомості. Повернення давніх традицій і впровадження традицій новітніх — один зі шляхів державного поступу. 
         Книжка розповідає про календарні свята України: державні, церковні, професійні та родинні. Безліч цікавих фактів, захоп­лива манера розповіді роблять видання справжнім подарунком для всіх шанувальників вітчизняної культури.

     Навчальний посібник допоможе вихователям дитячих садків та батькам ефективно організувати розумово-пізнавальну діяльність дитини у процесі ознайомлення з довкіллям. У посібнику вміщені конспекти за­нять, рекомендації щодо методів та прийомів їх проведення, дидактичні ігри та вправи, дослідницькі роботи. Запропоновані в книзі види діяль­ності — гра, конструювання, малювання — подано з урахуванням вікових особливостей дошкільника.  
        Посібник призначено для вихователів дитячих садків, студентів пе­
дагогічних закладів, а також батьків.
Мета даного посібника — сприяти організації процесу вивчення рідної мови, фо­рмування навичок зв'язного мовлення. Посібник містить різні види вправ і відповідає сучасній методиці організації навчального процесу.
           Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, студентів, батьків Даний методичний посібник знайомить вчителів з ТРИЗ (ТРВЗ)- педагогікою як науковим і педагогічним спрямуванням, що сформувалося в кінці 80-х років XX ст. і в основу якого була покладена теорія розв'язування винахідницьких задач (ТРИЗ- технологія) Г.Альтшуллера; з цілями та принципами ТРИЗ- педагогіки; з типологією відкритих задач;  методами розвитку творчого мислення та розвитку творчої уяви (РТУ) у дітей молодшого шкільного віку; розкриває поняття психологічної інерції; вчить практично виконувати різноманітні творчі завдання.

Методичний посібник присвячений методам і прийомам формування мислення, уяви Я мовлення дітей молодшого шкільного віку на основі загальної теорії сильного мислення (ОТСМ — ТРИЗ); знайомить з інноваційними підходами до організації навчально-виховного процесу в початковій школі.

Посібник адресований педагогам-практикам, батькам, студентам педагогічних коледжів, вузів, викладачам, методистам і всім, хто шукає себе у творчості.Хрестоматія відповідає вимогам програми Міністерства освіти і науки України. Вона включає в себе чотири розділи: «Добридень тобі, Україно моя!», «Скарбниця народної мул рості», «Шкільними стежинками», «Який чудовий світ навко­ло». Діти познайомляться з віршами, казками, оповіданнями, байками, п'єсами, приказками, прислів'ями, які є золотим фондом української та світової літератури. Запропоновані запитання та завдання сприятимуть самостійній роботі з книгою, розвитку мислення, зв'язного мовлення, формуванню творчих здібностей,  вихованню  Інтересу до  книги.
Посібник   рекомендується   для    уроків    позакласного   та сімейного читання.
Хрестоматія відповідає вимогам програми Міністерства освіти і науки України. Вона включає в себе два розділи: «Природа-чарівниця», «Зі світової скарбниці». Діти познайом­ляться з віршами, казками, оповіданнями, байками, п'єсами, приказками, прислів'ями, які є золотим фондом української та світової літератури. Запропоновані запитання та завдання сприятимуть самостійній роботі з книгою, розвитку мислення, зв’язного мовлення, формуванню творчих здібностей, вихован­ню інтересу до  книги.
Посібник рекомендується для уроків позакласного та сімей­ного читання.

Методичний посібник містить конспекти Інтегрованих занять, які мають сприяти формуванню екологічної свідомості в дітей 5-7 років у процесі рідних форм їхньої рухової активності.
Видання адресоване педагогам дошкільних закладів.Навчальний посібник допоможе вихователям дитячих садків та батькам ефективно організувати розумово-пізнавальну діяльність дитини у процесі ознайомлення з довкіллям. У посібнику вміщені конспекти за­нять, рекомендації щодо методів та прийомів їх проведення, дидактичні ігри та вправи, дослідницькі роботи. Запропоновані в книзі види діяль­ності — гра, конструювання, малювання — подано з урахуванням вікових особливостей дошкільника.
           Посібник призначено для вихователів дитячих садків, студентів пе­дагогічних закладів, а також батьків

Корисне

Україна заговорить

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 390

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
NLsunny

Інтелект. конкурси

Архів

Copyright MyCorp © 2018 Безкоштовний хостинг uCoz